پاسخگویی به سوالات شما دریافت سیگنال های رایگان در تلگرام : forexihacom@

نکات کیلیدی موفقیت در فارکس

معامله گری در فارکس هیجان‌انگیز و ارزشمند است، بااین‌حال، بسیاری از افراد به علت عدم جسارت و شجاعت لازم در آن موفق نمی‌شوند. در معامله‌گری فارکس، تعلل یک نفی بزرگ است.

برای اینکه بتوانید به یک معامله‌گر موفق در فارکس تبدیل شوید، باید بانظم و انضباط باشید و چند قانون ساده را در کار خود اعمال کنید‍‍‍.

☑ یاد بگیرید که چنانچه مقدار مشخصی متضرر شدید معامله را چه زمانی متوقف کنید.

☑ نفس عمیق بکشید اینجا پایان دنیا نیست. فردا می‌تواند روز بهتری باشد

☑ یک برنامه معامله‌گری ایجاد کنید، آن را توسعه داده و از آن پیروی کنید و همیشه آن را محترم بشمارید.

☑ در معامله‌گری، احساساتی عمل کردن مجاز نیست.

☑ ۲٪ از حاشیه‌ی سود شما برای هر معامله واحد، باید حداکثر ریسک باشد.

همانند قمار برای جبران ضررهای خود با اندیشه بیشتر معامله نکنید. اگر امروز معامله خود را از دست‌ داده‌اید، فردا مجدداً شروع کنید. به ندای درونی خود گوش دهید. اگر به شما بگوید اکنون زمان مناسب برای انجام معامله است، به آن عمل کنید، اما حتی اگر کوچک‌ترین تردیدی نسبت به انجام آن دارید، از انجام آن منصرف شوید.

افراد زیادی هستند که در معامله‌گری فارکس کاملاً موفق می‌شوند. حتی عده‌ای نیز هستند که درعین‌حال که زمان، پول و تلاش خود را در معامله‌گری فارکس سرمایه‌گذاری می‌کنند، یک سبک زندگی بسیار استاندارد را حفظ می‌کنند. ممکن است فکر کنید که این بخش اقلیت – افراد موفق – دارای توانایی و قابلیت طبیعی هستند که موفقیت حتمی آن‌ها را در معامله‌گری فارکس تضمین می‌کند. اگر برای شما سؤال است که تفاوت بین شما و یک معامله‌گر موفق فارکس چیست، پاسخ این نیست که چه کسی باهوش‌تر است بلکه تفاوت در روند تأمل و الگوهای تفکر یک فرد نهفته است.

معامله‌گران موفق چه می‌کنند که شما نمی‌کنید؟

☑ آن‌ها ذهن خود را آرام نگه می‌دارند و در حین معامله تمام اضطراب و نگرانی را دور نگمی‌دارند.

☑ بجای دست‌پاچه شدن، عاقلانه تصمیم می‌گیرند.

☑ مهم نیست این معامله چقدر بزرگ یا کوچک باشد، آن‌ها ثبات را در معاملات خود حفظ می‌کنند.

☑ قبل از پیشروی همه جوانب سود یا زیان را با یک ذهن آرام در نظر می‌گیرند.

تفاوت در اینجاست که هرچند ممکن است شما تلاش کنید تمامی موارد فوق را انجام دهید اما این کار را با تردید در ذهن انجام می‌دهید، با نگرانی مداوم در مورد زیان و این باعث عصبی شدن شما می‌شود.

اگر تصمیم دارید سرنوشت خود را در بازار معاملاتی فارکس تغییر دهید، باید به فکر تأکید کردن بر ذهن خود باشید و خود را متقاعد کنید که این می‌تواند توسط شما اتفاق بیفتد. پیام‌های سابلیمینال ما در این امر به شما کمک خواهد کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید