گروه گفتگو و تحلیل و سیگنال فارکس وارز های دیجیتال : @forexihachat

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال و خرید و فروش بیت کوین

بک تست چیست ؟

سیستم را می توان بدینگونه تعریف کرد:

سیستم از ثبت حرکات خاص یک جفت ارز در یک تایم فریم مشخص پدید می آید.. برای مثال بررسی شکست خط روند در تایم فریم یک ساعته USD/CHF . در این بررسی متوجه می شوید که هر گاه در تایم فریم یک ساعته خط روند این جفت ارز می شکند قیمتها به اندازه آخرین صعود یا سقوط حرکت می کنند. حال چگونه این مطلب را باید بررسی کرد. این بررسی با استفاده از بک تست صورت می گیرد . یعنی در زمان به عقب برگشته و خطوط روند را در آن تایم فریم رسم کرده و هر جا خر روند شکست کل موضوع را ثبت می کنید . مواردی که باید ثبت شود زمان شکست، حد ضرر، حد سود، نتیجه است. البته می توانید اطلاعات بسیار بیشتری را با توجه به نیاز خود ثبت کنید. یکی از بهترین ابزارهای ثبت اینگونه اطلاعات اکسل است. بعد از ثبت اطلاعات برای یک دوره مثلا 5 ماهه می توانید سیستم را تعریف کنید .

با بدست آوردن مقدار متوسط برای حدود ضرر ، می توان حد ضرر مجاز را برای سیستم تعریف کرد. و یا دید کلی از مقدار سود ماهیانه بدست آورد و مطالب دیگر. حال سیستم را به روش زیر تعریف می کنیم.

نام : شکست خط روند

تایم فریم: یک ساعته

جفت ارز : USD/CHF

حد ضرر: “میانگین حد ضررهای ثبت شده”

حد سود: “در اطلاعات ثبت شده بدست آمده”

حال از این به بعد می توانید با این سیستم کار کنید . ولی مسئله مهم در کار با یک سیستم پایبند بودن به قوانین است . البته برای بدست آوردن تسلط بیشتر می توانید از فوروارد تست نیز استفاده کنید و آن چیزی نیست جز استفاده از سیستم در اکانت دمو.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش فارکس

سیگنال فارکس

مقایسه بروکر های فارکس

لایسنس نود 32